O Radio Flyer

Rodinná firma Radio Flyer vyrábí dětské hračky už 93 let. Za tuto dobu prošla vývojem od domácí malovýroby po dnešního celosvětově populárního výrobce a uvedla na trh nejrůznější vozíky, tříkolky, koloběžky a jiná odrážedla. Základní důraz na kvalitní materiály, pečlivost zpracování a celkovou bezpečnost hraček ovšem přetrval do současnosti. Všechny hračky Radio Flyer splňují přísné hygienické a bezpečnostní požadavky evropských i českých norem.

Historie Radio Flyer

Stejně jako originální červený vozík, jenž dal jméno naší firmě, tak se i značka Radio Flyer stala americkou klasikou. Od skromných začátků se vozík Radio Flyer objevoval v nových a nových generacích a budoval odkaz hraček, které trvale podněcují dětskou představivost. Miliony dětí si již déle než 92 let hrají s vozíky Radio Flyer, jež podněcují nesčetná dobrodružství představivosti. Jejich krása, jednoduchost a principy bezpečnosti dodávají odvahu k dobrodružstvím, objevům a podílejí se na zázracích dětství.

Když Antonio Pasin začínal v roce 1917 s Radio Flyer, svůj sen vyjádřil slovy „přinášejí radost a potěšení všem chlapcům i dívkám“. Dnes rodina Radio Flyer pokračuje v tradici výroby bezpečných kvalitních hraček, které podněcují představivost a inspirují k aktivní hře. Stejně jako náš původní malý červený vozík tak i současné vozíky, trojkolky, koloběžky a další odrážedla a hračky rozjasňují úsměvem dětské tváře a těší rodiny po celém světě hřejivými vzpomínkami na hry života.

O Radio Flyer

Kontaktujte nás

Líbí se vám hračky Radio Flyer a máte zájem je nabízet ve své prodejně či internetovém obchodě? Nebo chcete koupit hračku/y Radio Flyer? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře a my se vám co nejdříve ozveme.

Vaše jméno *

E-mail *

Telefon

Text vaší zprávy*

 Kolik je 1+1=? 

Aktuality Radio Flyer

Využijte dětský bazar online

Nově spolupracujeme s Dětským bazarem online, kde můžete snadno a rychle nakoupit nebo prodat hračky, dětské oblečení a další dětské věci.

Novinky e-mailem

Chcete dostávat novinky z našeho sortimentu a informace o probíhajících akcích na váš email?

Rychlý kontakt

Radio Flyer, s.r.o.
Vodařská 7
619 00 Brno, Česká republika

E-mail: info@radioflyer.cz
Tel.: 736 528 758