Velkoobchod

Naše firma Radio Flyer s.r.o. má výhradní zastoupení na prodej hraček Radio Flyer pro Českou republiku a Slovensko. Díky dlouhodobým dobrým vztahům s výrobcem hraček Radio Flyer v USA jsme v roce 2008 získali výhradní právo dovážet a nabízet legendární hračky jako například tříkolka Radio Flyer Big Flyer nebo vozík Radio Flyer Classic Ranger Wagon na českém a slovenském trhu. Neváhejte nás kontaktovat, zašleme vám ceník hraček a velkoobchodní podmínky spolupráce.

Proč prodávat hračky Radio Flyer?

Hračky Radio Flyer jsou velmi oblíbené a hodně prodávané po celém světě již více jako 95 let. Nad ostatní hračky vyčnívají svým výjimečným a nezaměnitelným designem, který uchvátil i mnoho známých osobností ze světa show-businessu jako například Madonna, Gwen Steffani. O hračkách Radio Flyer dokonce byl natočen hollywoodský velkofilm s Tomem Hanksem. Velkou předností našich hraček je jejich maximální kvalita, díky kterým vám odpadne obava z reklamací.

Proč spolupracovat právě s námi?

  • Jsme výhradní dovozci hraček Radio Flyer do ČR a SR.
  • Všechny produkty skladem – dodání zboží do 3 dnů.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 6 ks.
  • Stabilní prodejní ceny – všichni naši prodejci dodržují maloobchodní ceny, a tak máte jistotu zisku vysoké marže.
  • Odměny pro nejlepší obchodníky.
Velkoobchod

Kontaktujte nás

Líbí se vám hračky Radio Flyer a máte zájem je nabízet ve své prodejně či internetovém obchodě? Nebo chcete koupit hračku/y Radio Flyer? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře a my se vám co nejdříve ozveme.

Vaše jméno *

E-mail *

Telefon

Text vaší zprávy*

 Kolik je 1+1=? 

Aktuality Radio Flyer

Využijte dětský bazar online

Nově spolupracujeme s Dětským bazarem online, kde můžete snadno a rychle nakoupit nebo prodat hračky, dětské oblečení a další dětské věci.

Novinky e-mailem

Chcete dostávat novinky z našeho sortimentu a informace o probíhajících akcích na váš email?

Rychlý kontakt

Radio Flyer, s.r.o.
Vodařská 7
619 00 Brno, Česká republika

E-mail: info@radioflyer.cz
Tel.: 736 528 758